logo

Apie

Sveiki, aš esu Diana, įmonės “Pradėk paprastai” vadovė ir vystytoja. Ši įmonė gimė iš dviejų žmonių giluminio noro padėti smulkiam, vidutiniam verslui auginti finansinio raštingumo kompetencijas, kas verslui yra būtina, norint, kad tai iš tiesų būtų verslas… Yra daugybė dalykų, ką verslai daro, į ką investuoja, nors tai tikrai nebūtini dalykai (o kartais net neefektyvu, neneša reikiamo rezultato ar net galima būtų pavadinti švaistymu…).

Konsultuodama smulkų verslą pastebėjau tendenciją, kad verslai vengia gilintis į sritis, kurių nesupranta ir neturi tam tinkamų kompetencijų, ko pasekoje jas apleidžia, o tai verslui labai brangiai kainuoja.

Šiandien kuriame viziją:

Finansinio raštingumo siekiančių bendruomenė, plečianti „Pradėk
paprastai” filosofiją per savo aplinką
„.

Šiuo tikslu subūriau komandą Verslo finansinio raštingumo vadovų (mentorių) mokymams, kuriuose aš ir kolegės dalinamės patirtimi, sėkmingo verslo įrankiais, vedančiais link savarankiško verslo.

Šiuo metu ir ateityje kuriamų priemonių pagalba siekiame, kad verslai mokytųsi pradėti verstis versliškai ir gyvuotų stabiliai bei tvariai. O tai įmanoma tik turint bent jau pamatinį finansinį verslo raštingumą.

Man atrodo, labai drąsu vystyti verslą be profesionalių konsultacijų, mentoriaus, įsivaizduojant, kad verslas savaime besikuriantis darinys.

Jus kviečiu nepasiklysti verslo “džiunglėse”, nesistengti visko išmokti (tik tai, kas būtina!), nustoti viską daryti patiems dėl vienos esminės priežasties – tai labai daug ir labai brangiai kainuoja ir net, labai dažnai, neneša reikiamo rezultato.

Kaip sakoma: “Protingi mokosi iš klaidų, o protingiausi samdosi konsultantus, kad tų klaidų išvengtų”.

Tad jei esate pasiruošę sutaupyti laiko, pinigų (+išmokti juos planuoti) dirbant efektyviau, mes pasiruošę Jums padėti ir keliauti su Jumis verslo kelionėje tiek, kiek reikės!

Komanda

Aš ir mano komanda darome viską, kad verslas (ar dar vis veikla) judėtų link verslo, išvengtų klaidingų pasirinkimų, augtų tvariai ir stabiliai.

Diana Grapskytė

MB “Pradėk verslą paprastai” įmonės vadovė.

18 m. švietimo veikla, edukaciniai projektai, mokymų, konferencijų organizavimas, vedimas, moderavimas, administracijos vadovės patirtis.

10 m. asmeninė verslo patirtis, verslo įgūdžių mokymas, verslo konsultavimas, mokymų organizavimas, komandos formavimas ir ugdymas.

10 m. smulkaus vidutinio verslo konsultavimas: planavimo (verslo planavimo sistemos, įrankiai), finansinio verslo raštingumo klausimais ( verslo valdymo įrankiai), mokymų organizavimas, vedimas verslo vystymo bei verslo lyderystės temomis.

Šiuo metu gilinuosi į verslo vystymo temas, finansinį verslo raštingumą ir pagalbą smulkiam verslui, ieškant trumpiausio, lengviausio kelio link savarankiško verslo bei kaip kurti pokytį finansinio verslo raštingumo srityje Lietuvoje.

Kristina Mareckienė

Tvaraus verslo ambasadorė-konsultantė.

13 m. Patirtis pirkimų sektoriuje. Rinkos analizė, planavimas ir įgyvendinimas. Asortimento ir kainodaros valdymas. Darbas su Lietuvos ir užsienio tiekėjais. Pardavimo proceso organizavimas, kaštų, marketingo bei rezultatų analizė. 

10 m. Darbas su komanda, remiantis tarnaujančios lyderystės principais – atpažįstant kiekvieno žmogaus potencialą, įkvepiant ir padrąsinant, padedant augti. Grupės vadovės patirtis. 

4 m. konferencijų, vidinių bei išorinių renginių  įmonėse ir organizacijose organizavimas, pasitelkiant savanorystės ir tvarumo išteklius bei principus.

4 m. Tiesioginiai pardavimai, darbas su rėmėjais, tinklaveika.

2 m. Pokyčių valdymas, keičiant organizacijos veikimo būdą, inovacijų diegimas, kultūrinis atsinaujinimas. Žinių ir patirties auginimas tvarumo, partnerysčių mezgimo, bendruomenių ir gyvųjų organizacijų kūrimo, konfliktų valdymo temose.

Auksė Kasatkina

Finansų vadovė, verslo vadovų konsultantė finansiniais klausimais.

20 metų darbo patirties  užsienio ir lietuviško kapitalo įmonių finansų valdyme, strateginiame planavime, verslo analizėje, vidaus kontrolės kūrime bei strateginių pokyčių valdyme.

Licencijuotų ir atestuotų finansininkų asociacijos narys, Londonas, Didžioji Britanija;

Kauno Finansininkų klubo narė

Šiuo metu pagrindinė holdingo  veikla – grupės įmonių strateginis valdymas, apskaitos ir finansų administravimas, vadovų konsultavimas finansiniais klausimais.

Ženk žingsnį link
tvaraus verslo