logo

Apie

Sveiki, aš esu Diana, įmonės “Pradėk verslą paprastai” vystytoja. Ši įmonė gimė iš dviejų žmonių giluminio noro padėti smulkiam, vidutiniam verslui auginti finansinio raštingumo kompetencijas, kas verslui yra būtina. Yra daugybė dalykų, ką verslai daro, į ką investuoja, nors tai tikrai nebūtini dalykai (o kartais net neefektyvu, neneša reikiamo rezultato ar net galima būtų pavadinti švaistymu…).

Konsultuodama smulkų verslą pastebėjau tendenciją, kad verslai vengia gilintis į sritis, kurių nesupranta ir neturi tam tinkamų kompetencijų, ko pasekoje jas apleidžia, o tai verslui labai brangiai kainuoja.

Šiandien kuriame viziją:

Finansinio raštingumo siekiančių bendruomenė, plečianti „Pradėk
paprastai“ filosofiją per savo aplinką
„.

Šiuo metu ir ateityje kuriamų priemonių pagalba siekiame, kad verslai mokytųsi pradėti verstis versliškai ir gyvuotų stabiliai bei tvariai. O tai įmanoma tik turint bent jau pamatinį finansinį verslo raštingumą.

Man patinka drąsūs žmonės! Man atrodo, labai drąsu vystyti verslą be profesionalių konsultacijų, mentoriaus, gero buhalterio ar finansų konsultanto. Aš tokia drąsi nebuvau.

Tad ir jus kviečiu nepasiklysti verslo “džiunglėse”, nesistengti visko išmokti (tik tai, kas būtina!), viską daryti patiems dėl vienos esminės priežasties – tai labai daug ir labai brangiai kainuoja ir net labai dažnai neneša reikiamo rezultato.

Kaip sakoma: “Protingi mokosi iš klaidų, o protingiausi samdosi konsultantus, kad tų klaidų išvengtų”.

Tad jei esate pasiruošę sutaupyti laiko, pinigų (+išmokti juos planuoti) dirbant efektyviau, mes pasiruošę Jums padėti ir keliauti su Jumis verslo kelionėje tiek, kiek reikės!

Komanda

Aš ir mano komanda darome viską, kad verslas (ar dar vis veikla) judėtų link verslo, išvengtų klaidingų pasirinkimų, augtų tvariai ir stabiliai.

Diana Grapskytė

MB “Pradėk paprastai” įmonės vadovė.

18 m. švietimo veikla, edukaciniai projektai, mokymų, konferencijų organizavimas, vedimas, moderavimas, administracijos vadovės patirtis.

10 m. asmeninė verslo patirtis, verslo įgūdžių mokymas, verslo konsultavimas, mokymų organizavimas, komandos formavimas ir ugdymas.

9 m. smulkaus vidutinio verslo konsultavimas: planavimo (verslo planavimo sistemos, įrankiai), finansinio verslo raštingumo klausimais (verslo valdymo apskaita, srautų planų sudarymas, verslo valdymo įrankiai), mokymų organizavimas, vedimas verslo bei verslo lyderystės temomis.

Simona Sakalauskaitė

 14 metų verslo planų analizavimo ir vertinimo patirtis sukaupta “Swedbank”, “UniCredit”, “Medicinos bankas”, “Coface Lietuva” ir kt.

Šiuo metu specializuojasi verslo planų rengime, konsultavime finansų valdymo klausimais, teikia verslo paskolų brokerio paslaugas.

Karina Tomaševič

Patirtis apskaitos ir finansų srityje:

Pilnas įmonių buhalterinės apskaitos vedimas nuo pirminių dokumentų iki balanso, mokestinių deklaracijų rengimas ir teikimas  – 6 metai.

Įmonės finansų padalinio darbo organizavimas ir koordinavimas – 6 metai.

Verslo vadovų kompetencijų ugdymas ir konsultavimas finansų klausimais – 5 metai.

Šiuo metu gilinuosi į verslo valdymo apskaitą. Konsultuoju bei ugdau vadovus apskaitos klausimais, padedu kurti patogius ir naudingus verslui pinigų srautų ir biudžeto valdymo instrumentus.

Ženk žingsnį link
tvaraus verslo