logo

Slapukų politika

1. Kodėl naudojame slapukus?

PRADĖK PAPRASTAI tinklapyje slapukus naudojame dėl kelių priežasčių:
siekdami užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą;
analizuodami į tinklapį siunčiamos informacijos ir duomenų srautus;
siedami informaciją su socialiniais tinklais;
siekdami optimizuoti naršymą tarp skirtingų tinklapio skirsnių.

Saugome Jūsų asmeninius duomenis ir privatumą, vadovaudamiesi galiojančiais ES ir nacionaliniais teisės aktais.

2. Kokius slapukus naudojame?

Naudojame Jūsų duomenis dėl aukščiau išvardintų priežasčių vadovaudamiesi teisės aktuose apibrėžtomis galimybėmis ir aplinkybėmis. Pagal jų teisinį pagrindą slapukus skirstome į dvi rūšis.

Privalomi slapukai

Šie slapukai yra būtini tinkamam mūsų interneto puslapio veikimui užtikrinti; juos naudojame vadovaudamiesi Direktyvos 2002/58/EC (Reglamentas dėl privatumo ir elektroninių ryšių) suteikiama galimybe.

Funkciniai slapukai

Šie slapukai padeda mums užtikrinti suasmenintą naršymo patirtį ir leidžia mums sužinoti daugiau apie tinklapyje besilankančius vartotojus. Pavyzdžiui, jie padeda įsidėmėti kalbą, kuria pasirenkate naršyti mūsų puslapyje, vesti anoniminę statistiką ir rodyti aktualias reklamas. Todėl jie naudojami tik Jums sutikus; šias parinktis galite peržiūrėti (sutikimus suteikti ar atšaukti) Slapukų parinkčių skiltyje.

3. Slapukų skilties atnaujinimas

Pasiliekame teisę šią skiltį apie puslapyje naudojamus slapukus pagal poreikį atnaujinti; naujausią versiją visuomet skelbsime pradekpaprastai.lt. Skatiname Jus periodiškai susipažinti su naujausia informacija apie Privatumo politiką ir nustatymus.

4. Kontaktiniai duomenys

Kviečiame susisiekti, jei turite klausimų dėl slapukų naudojimo. Atsakingas asmuo atsakys Jums kreipiantis el. paštu info@pradėkpaprastai.com.